Apie mus

Mažoji bendrija "Margai" įkurta 2016 metais. Esame nedidelė šeimos įmonė. Teritorijų planavimo, Kadastrinių matavimų ir Geodezijos srityje dirbame nuo 2002 m. Pagrindą mūsų žinioms suteikė studijos Vilniaus Gedimino technikos universitete, čia 2003 m. įgijome Matavimų inžinerijos bakalauro laipsnius.  Turime patirties žemės reformos, geodezijos, kadastrinių matavimų ir žemės sklypų formavimo pertvarkymo srityse. Esame dirbę tiek privačiame tiek valstybiniame sektoriuje. Mūsų sukaupta patirtis suteikia galimybę kokybiškai, greitai ir racionaliai atlikti darbus, įveikti išsikeltus tikslus. Nuolat siekiame naujų žinių, tobulėjame ir nevengiame profesinių iššūkių. Džiaugiamės galėdami darbuotis savo specialybės srityje, savo žinias ir patirtį panaudoti klientų tikslams įgyvendinti.

Mūsų tikslas: kokybė, tikslumas, paprastumas ir greitis.  

Kodėl Margai?

Margas - Europos žemės ploto matavimo vienetas. Iš pradžių margu vadintas žemės plotas, kurį žmogus gali suarti arba nupjauti nuo ryto iki vakaro (skirtingose vietovėse nuo 0,25 iki 0,7 ha). Šis matavimo vienetas Lietuvos Didžiojoje kunigaikštystėje paplito 16 a viduryje ir buvo naudotas iki metrinės matų sistemos įvedimo. Šalia techninio darbo visada domėjomės inžinierių, matininkų profesijos istorija. Akį traukia seni žemėlapiai ir planai. Įdomu žinoti, kad pirmieji žinomi geodeziniai matavimai buvo atlikti Egipte 4000 m. pr. Kr. Ši sritis žmonijos istorijoje visada buvo svarbi ir neatsiejama nuo tobulėjimo. Stebina senųjų žemėlapių tikslumas, detalumas ir tai, kad yra matavimų principų išlikusių iki šių dienų, tobulėja tik technologija.

Pavadinimą Margai siejame ir su kita šio žodžio reikšme - įvairus. Daug metų darbuodamiesi įsitikimone, kad nėra dviejų vienodų žemės sklypų ir dviejų vienodų situacijų. Kiekvienas klientas turi savo istoriją, situaciją ir tikslą.

Taigi Margų pavadinimas sieja pagarbą profesijai istorine prasme ir pagarbą bei išskirtinį dėmesį kiekvienam klientui.